Kontakt i dane firmy

                                                         INFOLINIA 17 77-29-885

                                                    (czynna poniedziałek-piątek w godzinach 8-17)


 OBSŁUGA SPRZEDAŻY I INFORMACJE O PRZESYŁKACH:  

  Danuta tel. 789249034 danuta@kartony24.eu

 

 

Basia tel.797928887 basia@kartony24.eu  

 

KOORDYNATOR DZIAŁU SPRZEDAŻY:

  Honorata tel. 505109313 honorata@kartony24.eu

 


 

LOGISTYKA:

  Konrad tel. 605589289 konrad@kartony24.eu 

 


ROZLICZENIA:

  Adam tel. 501508954 adam@kartony24.eu

 
MARKETING i IT:
  Dominik tel. 512085780 dominik@kartony24.eu

 
PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
W GODZINACH 
8.00-17.00
 

KONTAKT Z NAMI:
 
Pisemnie na adres:

Kartony24 Sp. z o.o.

ul.Władysława Reymonta 15 36-050 Sokołów Małopolski.

Za pomocą poczty elektronicznej

kartony@kartony24.eu
Telefonicznie pod numerem 17 7729885

 


DANE DO PRZELEWU:
 
  Numer rachunku bankowego
Wpłaty krajowe

Mbank 95114020040000390278678921

Wpłaty zagraniczne Kod SWIFT(BIC): BREXPLPWMBK
IBAN: PL95114020040000390278678921

SPRZEDAWCA:
 

Nazwa

Kartony24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Organ rejestrowy

 

zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000777268 przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP 5170398079
REGON 382854594
Kapitał zakładowy 100 000,00zł opłacony w całości
Adres  ul.Władysława Reymonta 15, 36-050 Sokołów Małopolski.
Poczta elektroniczna kartony@kartony24.eu
Telefon 17 7729885

 

 ZNAJDŹ NAS:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl